ŠPORT 2017/18

Področno tekmovanje za mlajše učenke, letnik 2005 in mlajše

Sevnica , 14. 6. 2018

Ekipa: Ema Knez, Zala Ostrovršnik, Gaja Gorenc Markovič, Sara Žganjar, Taja Ajnihar, Hana Gorenc, Julija Lamovšek.

Učenke so osvojile pokal za 3. mesto.

Dragan Tominc

 

ATLETIKA

Posamično občinsko tekmovanje v atletiki
Radeče, 15. 5. 2018

Mlajše učenke – letnik 2005 in mlajše

300m:                 2. mesto Zala Ostrovršnik, 6. mesto Zala Krmelj
Skok v daljino:   2. mesto Lea Musar, 5. mesto Taja Ajnihar
Vortex:               4. mesto Julija Lamovšek

Mlajši učenci – letnik 2005 in mlajši

300m:                 7. mesto Žak Sotlar
Skok v daljino:   3. mesto Miha Zidar, 4. mesto Urban G. Dokl
Vortex:               4. mesto Valentin Razpet

Starejše učenke  – letnik 2003 in mlajše

Skok v višino:  3. mesto Janja Podlogar
Skok v daljino: 5. mesto Nika Lamovšek
Vortex:             5. mesto Katja Strnad

Starejši učenci – letnik 2003 in mlajši

300m:                1. mesto Gašper Zidar, 5. mesto Miha Sladič
1000m:              2. mesto Luka Lazar
Skok v daljino:  4. mesto Matija Musar, 9. mesto Gašper Lazar
Vortex:              7. mesto Žiga Lindič
Suvanje krogle: 7. mesto Matjaž Knez

Posamično področno tekmovanje v atletiki

Brežice, 28. 5. 2018

 Mlajše učenke – letnik 2005 in mlajše

Skok v daljino:  7. mesto Lea Musar
Vortex: :            5. mesto Julija Lamovšek

Mlajši učenci – letnik 2005 in mlajši

Skok v daljino:   5. mesto Urban G. Dokl, 7. mesto Miha Zidar

Starejše učenke  – letnik 2003 in mlajše

Skok v višino:   8. mesto Janja Podlogar
Skok v daljino: 10. mesto Nika Lamovšek

Starejši učenci – letnik 2003 in mlajši

1000m:              2. mesto Luka Lazar  (2.53,37 – šolski rekord)

Posamično državno tekmovanje v atletiki

Žalec, 6. 6. 2018

1000m              12. mesto Luka Lazar

Dragan Tominc

 

 

Občinsko tekmovanje za mlajše učenke, letnik 2005 in mlajše

Tržišče, 18. 5. 2018

Ekipa: Ema Knez, Zala Ostrovršnik, Gaja Gorenc Markovič, Sara Žganjar, Taja Ajnihar, Hana Gorenc, Julija Lamovšek, Lea Prijatelj.

Učenke so osvojile 2. mesto in se uvrstile na področno tekmovanje.

Dragan Tominc

 

KROS

Medobčinsko tekmovanje v krosu
Radeče, 16. 4. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 21 učencev od prvega do devetega razreda naše šole:

Anja Lazar, Nika Marolt, Luka Repovž, David Renko, Lija Skoporec, Mark Repovž,
Ema Ostrovršnik, Anja Vozelj, Jakob Bec, Jan Vozelj, Laura Kramžar, Noel Ajnihar, Žiga Krmelj, Zala Krmelj, Taja Ajnihar, Uroš Bregar, Žak Sotlar, Zala Ostrovršnik, Miha Zidar, Alex Prijatelj, Luka Lazar.
Najbolje sta se odrezala Anja Lazar z drugim in Luka Lazar s tretjim mestom.

Državni šolski ekipni kros

Maribor, 19. 4. 2018

 Šolo so zastopali: Noel Ajnihar, Žiga Krmelj, Zala Krmelj, Uroš Bregar, Žak Sotlar, Miha Zidar, Zala Ostrovršnik, Gašper Zidar in Luka Lazar.
Najvidnejši rezultat sta dosegla Luka Lazar z osmim mestom in Zala Krmelj z dvanajstim mestom.

Dragan Tominc

 

Medobčinsko tekmovanje v namiznem tenisu
Šentjanž, 2. 2. 2018

Tekmovanje smo organizirali na naši šoli. Sodelovali so učenci in učenke osnovnih šol iz Sevnice, Boštanja, Šentjanža in Radeč. Tekmovalo se je v dveh starostnih kategorijah: mlajše učenci (1. – 5. razred), mlajše učenke (1. – 5. razred), starejši učenci (6. – 9. razred), starejše učenke (6. – 9. razred).

Našo šolo so uspešno zastopali: Noel Ajnihar, ki  je postal medobčinski prvak, Matevž Orešnik pa je osvojil 4. mesto med mlajšimi učenci, Katja Strnad je osvojila 3. mesto med starejšimi učenkami. Tekmovali so še: Ožbej Florjančič, David Vozelj in Luka Lazar.

Na področno tekmovanje so se uvrstili najboljši štirje v vsaki kategoriji.

Področnem tekmovanju v namiznem tenisu
Radeče, 16. 2. 2018

Najbolje se je odrezal Matevž Orešnik s 4. mestom, sodelovala sta še Noel Ajnihar in Katja Strnad, ki sta končala tekmovanje v predtekmovanju.

Mentor Dragan Tominc