TEKMOVANJA 2022/23

TEKMOVANJE  RAZRED  DATUM VODJA 
CICI VESELA ŠOLA  1.–4.  · Ciciveselošolski dan: 19. maja 2023 Nada Jazbec 
VESELA ŠOLA  4.–9. 

· Šolsko: 8. 3. 2023 ob 13.00

· Državno: 12. 4. 2023 ob 14.00

Gordana Bregar 

EVROPSKI MATEMATIČNI KENGURU 

(Vegovo priznanje)  

1.–5. 

· Šolsko: 16. 3. 2023 ob 13.00

· Regijsko:  5. 4. 2023 ob 14.00

· Državno:  22. 4. 2023 ob 9.00

Alja Felser 

EVROPSKI MATEMATIČNI KENGURU 

(Vegovo priznanje) 

6.–9. 

· Šolsko: 16. 3. 2023 ob 13.00

· Regijsko:  5. 4. 2023 ob 14.00

· Državno:  22. 4. 2023 ob 9.00

Andrej Plešej 
TEKMOVANJE IZ LOGIKE  5.–9. 

· Šolsko:  29. 9. 2022 ob 14.00

· Regijsko:  22. 10. 2022 ob 9.00

· Državno:  2. 11. 2022 ob 12.00

Andrej Plešej 
TEKMOVANJE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE (MEHURČKI)  1.– 7.  · 4. 4. 2023 ob 11.00 razredničarke 
TEKMOVANJE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE  8.–9. 

· Šolsko:  29. 11. 2022 ob 13.30

· Regijsko:  17. 1. 2023 ob 14.00

· Državno:  11. 3. 2023 ob 10.00

Sara Gačnik 
TEKMOVANJE IZ ANGLEŠKEGA JEZIKA   8., 9. 

· Šolsko:  22. 11. 2022 ob 13.00

· Državno:  30. 3. 2023 ob 14.00

Ruda Buršič Sršan 
TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE   8., 9. 

· Šolsko:  6. 12. 2022 ob 13.00

· Državno:  9. 3. 2023 ob 14.00

Mateja Mandl Dirnbek
TEKMOVANJE IZ GEOGRAFIJE  6. – 9. 

· Šolsko:  15. 11. 2022 ob 13.00

· Državno:  1. 4. 2023 ob 9.00

Ruda Buršič Sršan 

TEKMOVANJE IZ ZNANJA KEMIJE 

(Preglovo priznanje) 

8., 9. 

· Šolsko:  16. 1. 2023 ob 14.00

· Regijsko:  25. 3. 2023 ob 9.00

· Državno:  6. 5. 2023 ob 12.00

Hrvoje Malkoč 
TEKOMOVANJE IZ ZNANJA NARAVOSLOVJA (Kresnička)  1.- 5.  · 6. 4. 2023 ob 13.00 razredničarke 
TEKMOVANJE IZ ZNANJA NARAVOSLOVJA (Kresnička)  6., 7.  · 6. 4. 2023 ob 13.00 Hrvoje Malkoč 

TEKMOVANJE IZ ZNANJA BIOLOGIJE 

(Proteusovo priznanje) 

8., 9. 

· Šolsko:  med 19. 10. 2022 13.00 in 26. 10. 2022 13.00

· Državno:  med 2. 12. 2022 14.00 in 9. 12. 2022 14.00

Hrvoje Malkoč 

TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE 

(Stefanovo priznanje) 

8., 9. 

· Šolsko: 15.2.2023 13:00

· Regijsko: 13.4.2023 14:00

· Državno: 13.5.2023 10:00

Andrej Plešej 

TEKMOVANJE IZ ZNANJA ASTRONOMIJE 

(Dominkovo priznanje) 

8., 9. 

· Šolsko: 7.12.2022 13:30

· Državno: 14.1.2023 10:00

Andrej Plešej 
Spletno bralno tekmovanje iz angleškega jezika  2.-5.  · med 30. 11. 2022 0.00 in 19. 4. 2023 15.00 Valentina Andrejčič 
Spletno bralno tekmovanje iz angleškega jezika  6.-9.  · med 30. 11. 2022 0.00 in 19. 4. 2023 15.00 Ruda Buršič Sršan 
Spletno bralno tekmovanje iz nemškega jezika  7.-9.  · med 30. 11. 2022 0.00 in 19. 4. 2023 15.00 Iris Kukanja 
KAJ VEŠ O PROMETU  6.-9.  · Maj 2023 Alja Felser 
ATLETIKA  1.-9. 

· Kros ekipno: 6.4.2023 (OŠ Blanca)

· Posamično: 9.5.2023 (OŠ Radeče)

Dragan Tominc 
KOŠARKA  6.-9. 

· Učenci: 24.11.2022 (ŠD Sevnica)

· Učenke: 25.11.2022 (ŠD Sevnica)

Dragan Tominc 
NOGOMET  6.-9. 

· Učenci l. 2008 in mlajši: 26.10.2022 (ŠDV Sevnica)

· Učenke l. 2008 in mlajše: 27.10.2022 (ŠDV Sevnica)

· Učenci l. 2010 in mlajši: 4.5.2023 (OŠ Tržišče)

Dragan Tominc 
ODBOJKA 6.-9.

· Učenci: 5.1.2023 (OŠ Tržišče)

· Učenke: 6.1.2023 (OŠ Tržišče)

Dragan Tominc
NAMIZNI TENIS  4.-9.  · 19.1.2023 (OŠ Šentjanž) Dragan Tominc 
ŠAH  4.-9.  · Posamično: 15. 12.2022 (OŠ Boštanj) Dragan Tominc 
Občinska revija otroških in mladinskih pevskih zborov  2.-9. 

· Od 2. do 9.r: 6.4.2023 (Sevnica)

· 1.r: 17.5. (Sevnica)

Ana Pušnik 
Šolski plesni festival 4.-9. ·    

 

Napovednik

  • Trenutno ni napovedanih dogodkov.

november 2022
PTSČPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Okt   Dec »

Arhivi

Frajerji meseca

9r 8r 7r 6r 1r 5r 3r 2r 4r
Dostopnost